• ZEBRANIE Z RODZICAMI

01.02.2021r. (poniedziałek)

Porządek spotkań rodziców z wychowawcami:

kl. I - godz. 1600– sala nr 24 (piętro)

kl. III  - godz. 1700 – sala nr 23 (piętro)

kl. IV - godz. 1600 – sala nr 22 (piętro)

kl. V - godz. 1700 – sala nr 18 (piętro)

kl. VI - godz. 1700-  sala nr 11 (parter)

kl. VII - godz. 1600- sala nr 10 (parter)

kl. VIII - godz. 1600 - sala nr 9 (parter)

kl. "0"- spotkanie dnia 02.02.2021r. (wtorek) godz. 13.00 - sala 3 (wejście boczne do oddziału)

Prosimy o zachowanie należytego reżimu sanitarnego po wejściu do szkoły i podczas spotkań.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2021

• Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym roku uroczystość ta przebiegała w nieco odmienny sposób. Z racji tego, że babcie i dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w szkole, uczniowie nagrali dla nich kilka krótkich filmików. Recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Poprzez to chcieli wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Pewna sentencja głosi: Serce  jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiarowuje” (Gustaw Flaubert).  Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło. Życzymy im dużo zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.