• NAUCZANIE W TRYBIE HYBRYDOWYM W KL. I-III

•  W dniach 15.03.2021r. -28.03.2021r. klasy I i III Szkoły Podstawowej
            w Obierwi funkcjonować będą w trybie hybrydowym.

Tryb hybrydowy ma na celu zmniejszenie ilości dzieci przebywających w jednym czasie w budynku szkoły ze względu na sytuację epidemiologiczną i wzrost zachorowań w naszym województwie.

Hybrydowy tryb nauczania zakłada naukę stacjonarną naprzemiennie z nauką zdalną, wg zasady:

·        nie więcej niż 50 % uczniów będzie mieć zajęcia w budynku szkoły

·        co najmniej 50% uczniów będzie mieć lekcje zdalne.

Harmonogram nauczania w trybie hybrydowym kl. I-III

*W przypadku przedłużenia hybrydowego trybu nauczania na kolejne tygodnie harmonogram zostanie powielony (obowiązywać będzie taki sam układ). Dzięki temu zachowana zostanie proporcja dni nauki stacjonarnej i zdalnej dla klas.

Posiłki:

W dniu nauki stacjonarnej uczniowie zapisani na posiłki mogą z nich korzystać
            w szkole. W pozostałe dni obiady można odebrać ze szkoły lub z nich zrezygnować
            po uprzednim powiadomieniu sekretariatu szkoły.

Świetlica:

W dni nauki stacjonarnej uczniowie zapisani do świetlicy mogą korzystać z zajęć
            w świetlicy.

Zajęcia pozalekcyjne:

Zajęcia pozalekcyjne (dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne i inne rozwijające zainteresowania) odbywają się w dni nauki stacjonarnej w budynku szkoły, a w pozostałe dni zdalnie.

Zajęcia indywidualne:

Zajęcia indywidualne (logopedyczne, rewalidacyjne) będą odbywać się zgodnie
            z obowiązującym harmonogramem. W celu ewentualnej zmiany trybu, dni w których odbywają się zajęcia indywidualne prosimy o kontakt bezpośrednio  z nauczycielem prowadzącym zajęcia.